Wiadomość powitalna :)

Cześć, baw się fajnie :) Czytaj i komentujj!

niedziela, 18 września 2011

Konkurs

Cześć, chce zrobić tu konkurs : ) Konkurs będzie polegał na modzie :) Skoro połowa tematyki bloga jest taka to i konkurs taki.A dokładniej chodzi żeby zrobić jakiś outfit. Może to być Wasz prywatny, zrobiony na internecie. Liczy się kreatywność. Takie swoje kreacje - pracę na konkurs publikować możecie na gliterach.
UWAGA! Na tym gliterze musi być nazwa mojego bloga. Proszę nie kopiować outfitów z internetu - za takie coś usuwam z konkursu.  Najbardziej będę ceniła Wasze prywatne outfity. Nie liczy się marka ciuchów, skąd je masz tylko jak je razem dobierasz :) Nagroda będzie niespodzianką, ale obiecuję że jest fajna. (Będziecie miały do wyboru kilka rzeczy). Tak więc publikujcie swoje outfity modowe z nazwą mojego bloga  na galeria.glitery.pl i napiszcie mi komentarz na blogu: zgłaszam się, mój nick:.... . Liczę na kreatywność : )

Wszelkie pytania tu: http://www.formspring.me/brykajj

Zgłoszenia przyjmuję do: 29 września : )

Adjee. ;*

3 komentarze:

 1. z chęcią wezmę udział ; )
  jutro zrobię zdięcie i wkleję na galerję na gliterach ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. ;* Chętnie wezmę udział w tym konkursie. :D Wiem, pytania mieliśmy zadawać na formspringu, ale jak już jestem to zapytam tu. :) Do kiedy mamy czas oddania zdjęć? Bo nie wiem, czy się wyrobie... Pozdrawiam Jula [nartyx33]. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłoszenia przyjmuję do: 29 września : )

  OdpowiedzUsuń